Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

MULTI STAR - komplexný doplnok mikroživín, Starlife 60 ml

MULTI STAR  - komplexný doplnok mikroživín, Starlife  60 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM NOVINKA DOSTUPNÉ

imunita • metabolizmus • regenerácia • krvný obraz • vitalita • vitamíny • minerály

13 €

Dostupnosť: Skladom 1-2 dni

Výrobca: Starlife

Napomáha:

  • posilňovať imunitný systém
  • optimalizovať metabolizmus
  • regeneráciu organizmu
  • veľmi rýchlo upravovať krvný obraz
  • udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu

Pomáha okamžite normalizovať krvný obraz

MULTI STAR je ionizovaný mikrokoloidný roztok základných minerálov, stopových prvkov, vitamínov, enzýmov a aminokyselín. Všetky zložky sú vo vyváženom pomere, ktorý zabezpečuje optimálne fungovanie organizmu. Sedem obsiahnutých antioxidantov napomáha zvýšiť účinnosť produktu. Maximálna biologická využiteľnosť je zaistená špeciálnou technológiou, ktorá zvyšuje vstrebávanie jednotlivých zložiek až na 92% z použitého množstva. MULTI STAR je dôležitým doplnkom všetkých bunečných harmonizérov k udržaniu a posilneniu zdravia, k normalizácii a udržaniu zdravých funkcií biologického systému. Roztok je celkovo zbavený ťažkých kovov.

MULTI STAR je nevyhnutným doplnkom k udržaniu funkcií biosystémov. Obsahuje 67 minerálov a stopových prvkov, 11 vitamínov, 17 aminokyselín a 3 hlavné skupiny enzýmov. Je nevyhnutným doplnkom stravy u jedincov so zvýšenou fyzickou alebo psychickou námahou, ako napr. manažéri, športovci (i amatérski), fyzicky pracujúci, ďalej u rizikových skupín ako sú dospievajúce deti, tehotné a dojčiace ženy a tiež rekonvalescenti. Predovšetkým však je absolútne nevyhnutným doplnením stravovacích zvyklostí u bežnej populácie nad 35 rokov. Medzi ďalšie prospešné ingrediencie patrí šťava z čučoriedok, malín a brusníc, ktoré sú pre organizmus oveľa absorbovatelnějšie ako iné antioxidanty.

MULTI STAR obsahuje rad bylinných zmesí so žihľavou, kórejským ženšenom, extraktom zeleného čaju a zrniečkami vínnej révy. Ďalej je pridaná zmes s bioflavonoidy, lykopénom, kyselinou alfa-lipoovú a luteínom.

MULTI STAR je dlhodobo najpredávanejším produktom výrobcu Starlife

Tajomstvo vysokej vstrebateľnosti minerálov a stopových prvkov pri produkte MULTI STAR je vo výrobnom procese, kde je pomocou fytosomálneho systému dosiahnutá až 92% vstrebateľnosť. Tento systém využíva to, že naše telo veľmi dobre vstrebáva tuky a preto sa jednotlivé minerály a stopové prvky „zabalia“ do lipidového obalu, ktorý je veľmi dobre vstrebateľný v črevnom trakte. Po prestúpení črevnou stenou sa tento lipidový obal rozpustí a vzhľadom nato, že je tvorený lecitínom, ktorý je využitý na bunečnú výživu, minerály a stopové prvky putujú do krvného riečiska, kde si už organizmus ich cestu nasmeruje tam, kde sú práve potrebné.

MULTI STAR slúži pre doplnenie minerálov, stopových prvkov, vitamínov, esenciálnych aminokyselín a enzýmov. Jedná sa o mikrokoloidný roztok, keď každý minerál je uzavretý v lipidovom obale spoločne s optimálnym nosičom, čím je dosiahnutá 92% biovyužiteľnosť (vstrebateľnosť). Všetky zložky sú vo vyváženom pomere, ktorý zabezpečuje optimálne pôsobenie na organizmus. Obsiahnuté bylinné zložky podporujú celkovú využiteľnosť a pôsobenie. MULTI STAR je nevyhnutným doplnkom k udržaniu funkcií biosystémov. Roztok je úplne zbavený ťažkých kovov.

MULTI STAR obsahuje 74 minerálov a stopových prvkov, 11 vitamínov, 16 aminokyselín a 3 hlavné skupiny enzýmov. Je nevyhnutným doplnkom stravy u jedincov so zvýšenou fyzickou či psychickou námahou, ako napr. manažéri, športovci (i amatérski), fyzicky pracujúci, ďalej u rizikových skupín ako sú dospievajúce deti, tehotné a dojčiace ženy a tiež rekonvalescenti. Predovšetkým však je nevyhnutným doplnením stravovacích zvyklostí u bežnej populácie nad 35 rokov.
Medzi ďalšie prospešné ingrediencie patrí šťava z čučoriedok, malín a brusníc, ktoré sú pre organizmus omnoho absorbovateľnejšie ako iné antioxidanty.


MULTI STAR obsahuje radu bylinných zmesí s pŕhľavou, kórejským ženšenom, extraktom zeleného čaju a hroznových jadierok. Ďalej je pridaná zmes s bioflavonoidmi, lykopénom, kyselinou alfa-lipoovou a luteínom.
Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, pokožky, ďasien a zubov, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nezastupiteľná funkcia je vo zvyšovaní absorpcie železa a v podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín C pomáha znižovať únavu a vyčerpanie a podieľa sa na regenerácii redukovanej formy vitamínu E.
Vitamín B2 - riboflavín podporuje normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, stav slizníc, udržanie červených krviniek, stav pokožky, stav zraku a metabolizmus železa. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a ku znižovaniu únavy a vyčerpania.
Mangán podporuje normálny energetický metabolizmus, stav kostí, tvorbu spojivových tkanív a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Vitamín B6 podporuje normálnu syntézu cysteínu a jeho metabolizmus, energetický metabolizmus, metabolizmus bielkovín a glykogénu, činnosť nervovej sústavy, psychickú činnosť, tvorbu červených krviniek a funkcie imunitného systému. Prispieva ku zníženiu únavy a vyčerpania. Podieľa sa na regulácii hormonálnej aktivity.
Vitamín B1 - thiamín pomáha podporovať normálnu nervovú sústavu vrátane psychickej činnosti. Podieľa sa na normálnej srdečnej funkcii a energetickom metabolizme.
Meď pomáha udržovať normálny stav spojivových tkanív, energetického metabolizmu, činnosť nervovej sústavy, pigmentácie vlasov a pokožky, prenosu železa v tele a imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Jód je dôležitý pre rozpoznávacie funkcie, energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, normálny stav pokožky, tvorbu hormónov štítnej žľazy a činnosť štítnej žľazy.
Foláty sú dôležité pre rast zárodočných tkanív počas tehotenstva. Podieľa sa na normálnej syntéze aminokyselín, krvotvorby, metabolizmu homocysteínu, psychickej činnosti a imunitného systému. Podieľa sa na znížení miery únavy a vyčerpania a procesu delenia buniek.
Selén sa podieľa na normálnej spermatogenéze, podporuje normálny stav vlasov, nechtov a imunitného systému a činnosti štítnej žľazy. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Chróm podporuje normálny metabolizmus makroživín a pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi.
Molybdén sa podieľa na normálnom metabolizme sírnych aminokyselín.
Biotín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, metabolizmu makroživín, psychickej činnosti, normálnemu stavu vlasov, slizníc a pokožky.
Vitamín B12 podporuje normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, metabolizmus homocysteínu, psychickú činnosť, tvorbu červených krviniek a imunitný systém. Podieľa sa na znížení miery únavy a vyčerpania a procesu delenia buniek.

Odporúčané dávkovanie:
2× 15 ml denne, deti 15 ml denne, športovci 2× 15–30 ml denne (30 ml = 1 uzáver). Po otvorení uchovávať v chladničke.

Zloženie (30 ml): 

Calcium (As Gluconate) 425 mg (mn. v 1 dávke) 53 % (% denného príjmu)
Magnesium (As Gluconate) 207 mg 55 %
Fulvic acid 170 mg —
Vitamin C (L-Ascorbic Acid) 170 mg 213 %
Potassium (As Citrate) 60 mg 3 %
Vitamin B1 (Thiamine HCL) 17 mg 1545 %
Vitamin B2 (Riboflavin) 17 mg 1214 %
Vitamin B3 (Niacinamide) 17 mg 106 %
Vitamin B5 (D-Calcium Pantothenate) 17 mg 283 %
Inositol 14 mg —
Vitamin B6 (Pyridoxine HCL) 11 mg 786 %
Zinc (As Gluconate) 24 mg 240 %
Choline L-Bitartrate 7 mg —
Vitamin E (DL-Alpha Tocopheryl Acetate) 7 mg 58 %
Iron (Ferrous Gluconate) 10 mg 71 %
Lutein (Marigold) 6 mg —
Paba (4-Aminobenzoic Acid) 3,5 mg —
Manganese (As Gluconate) 1,1 mg 55 %
Zeaxanthin (Marigold) 1,4 mg —
Copper (As Gluconate) 0,57 mg 57 %
Vitamin A (Retinyl Palmitate) 455 µg 57 %
Vitamin B9 (Folic Acid) 228 µg 114 %
Vitamin B7 (D-Biotin) 228 µg 456 %
Chromium (As Picolinate) 115 µg 288 %
Vitamin B12 (Methylcobalamin) 100 µg 4000 %
Vitamin K (Menaquinone) 42 µg 56 %
Iodine (Potassium Iodide) 42 µg 28 %
Selenium (Sodium Selenite) 33 µg 60 %
Vitamin D3 (Cholecalciferol) 11,4 µg 228 %

74 Miracle Trace Minerals MTM koloidné minerály (z minerálnej vody s fulvínovou kyselinou) 2,000 ml, zdroj Great Salt Lake v Utahu.
Amino Acid Boost Blend (900 mg): L-glycín, L-prolín, L-alanín, L-hydroxyprolín, kyselina L-glutamová, L-arginín, kyselina L-asparágová, L-serín, L-lyzín, L-leucín , L-valín, L-treonín, L-fenylalanín, L-izoleucín, L-hydroxylyzín, L-metionín, L-histidín, L-tyrozín, L-cysteín, L-taurín, L-karnitín, L-glutamín.
Super Green Blend (45 mg) práškov: Acerola Cherry, Acai, Alfalfa, Aloe Vera, Čučoriedka, Brokolica, Citrusové bioflavonoidy, Citrus Reticulata, Brusnica, Ginkgo Biloba, Ženšen Panax, Zelený čaj, Semienka hrozna, Goji Berry, Lecitín, Lykopén , Granátové jablko, Malina, Červená repa.
Enzýmy: Amyláza 36,7 mg, Proteáza 9,2 mg, Laktáza 6,1 mg, Celuláza 1,7 mg, Lipáza 0,3 mg.

Ostatné zložky: Čistá voda, invertný sirup (fruktóza, glukóza), xylitol, prírodná zmes ovocných štiav z koncentrátov; pomaranč, jablko, hrozno, konzervant čerstvosti (sorban draselný, kyselina citrónová), 100% prírodná chuť a farba.
* RVH = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Obsah balenia: 60 ml

Upozornenie: žiadne

Viac o MULTI STAR:

MULTI STAR  - Komplex vitamínov a minerálovMulti star - Starlife - Komplex vitamínov a minerálovMulti star - Starlife - Komplex vitamínov a minerálovMulti star - Starlife - Komplex vitamínov a minerálov

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:  3,90 €

        dobierka:  4,90 €

 

Pri nákupe nad 90 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

90 € dostanete

darček

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.