Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

Talasso (kúpeľ na nohy)

0 položiek

Pokiaľ budete chcieť po dlhom a často náročnom pracovnom dni pocítiť príliv fyzických a duševných síl a dopriať si relaxáciu, urobte si kúpeľ nôh s prípravkami rady Talasso. Kúpele obsahujú tieto aktívne látky:

výťažok z jerlínu, bytlu, cnidium monnieri, olej z papriky, gáfrový olej, výťažok z olív, kamenec.

Unikátne bioaktívne prísady liečebného profylaktického kúpeľa stimulujú bioaktívne body, poskytujú liečivý účinok na celý organizmus. Aktivizujú krvný obeh, regulujú bunečný metabolizmus, prečisťujú meridiány (kanály, ktorými prúdi energia Čchi) a harmonizujú jing-jang v meridiánoch.

Podľa teórie tradičnej čínskej medicíny sa na chodidle človeka nachádzajú reflexné zóny všetkých orgánov (viac než 60). Týmto spôsobom chodidlo v sebe zhromažďuje tak  informácie o celkovom zdraví človeka, tak aj o každom jeho orgáne zvlášť. Pôsobením na reflexné zóny chodidla  sa dá pozitívne ovplyvňovať zdravotný stav človeka a vylaďovať činnosť vnútorných orgánov. Masáž chodidiel zlepšuje činnosť nervových zakončení, lymfatického a krvného systému.

Lekári TČM považujú  robenie horského kúpeľa nôh pred spánkom za najjednoduchší a najefektívnejší spôsob, ako si uchovať pevné zdravie. Pravidelné používanie kúpeľa s následným trením a hnetením chodidiel bude vynášať závratné výsledky.

Základ každého kúpeľa Talasso tvoria tie najúčinnejšie pôvodné receptúry čínskej reflexnej fytoterapie a používať ich môže úspešne každý. 

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,90 €

        dobierka:          4,80 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info