Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)     email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

Celulitída a schudnutie

11 položiek

90 % žien znepokojuje problém zvaný celulitída a zmeny na koži, ktoré ju sprevádzajú. Prípravky tianDe proti celulitíde pomáhajú zmenšiť strie súvisiace s prudkými zmenami hmotnosti a tiež zjemňujú a vypínajú pokožku.

Hlavnými príčinami celulitídy je zhoršenie krvného obehu, porucha tvorby tukového tkaniva a zvýšenie veľkosti tukových buniek, čo vedie k nerovnostiam a hrbolčekom na pokožke a vzniká „pomarančová koža“.

Celulitída sa prejavuje na bruchu, stehnách, na bočných stranách kolien a pažiach. Jej rozvoju napomáha dedičná dispozícia, zmeny v dôsledku veku, hormonálna nerovnováha, znížená funkcia štítnej žľazy, porucha krvného obehu a látkovej výmeny, fajčenie, stresy, nosenie tesných odevov a zlá životospráva.

Strie vznikajú v dôsledku hormonálnych zmien alebo poruchy látkovej výmeny, čo vedie k vytiahnutiu a povoleniu kože, takže v konečnom dôsledku vypadá koža nevzhľadne.

Pomocou špeciálne vyvinutých programov tianDe odstránite príznaky celulitídy, zlepšíte štruktúru kože, tela, sformujete si atraktívnu postavu, dáte si do poriadku Váš organizmus a dokážete udržať výsledok dlhú dobu.

Programy sa skladajú z 2 etáp: intenzívnej a podpornej.  Intenzívna fáza trvá 15-20 dní, potom prichádza na rad podporná liečba s používaním základného komplexu 2-3x do týždňa. Po ukončení týchto fáz je dôležité robiť 1x  týždne komplex ošetrujúcich procedúr proti celulitíte.

Prípravky tianDe proti celulitíde stimulujú výmenné procesy v organizme. S ohľadom na biorytmy je najideálnejšie prevádzať komplex dopoludnia. Prípravky tianDe proti celulitíde odstraňujú celulitídu – efekt „pomarančovej kože“, zmenšujú strie a viditeľne zpevňujú kožu.

Zároveň:

• tukové usadeniny sa zmenšujú, až postupne zmiznú

• strie na koži sa stávajú prakticky neviditeľnými

• zvyšuje sa pružnosť a tonus kože

Môžete si vybrať z našej širokej ponuky: 

Zobraziť:

Cenník pre dopravu

Cenník pre dopravu

Slovenská pošta

• prevodom: 3,10 €

• dobierka: 3,90 € 

Kuriér SPS

• prevodom: 3,70 €

• dobierka: 4,50 €

Pri nákupe nad 80 € poštovné zdarma

Darček k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad 80 € dostanete darček

Cenník pre DIACOM

 
Táto stránka používa cookies. Viac info