Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

Zelené potraviny

0 položiek

Výrobca zelených potravín - JačmeňaChlorelly spoločnosť Green Ways zakázal predaj svojich produktov v internetových a ostatných obchodoch. Tieto zelené potraviny sa môžu predávať iba formou osobného predaja a formou sieťového marketingu.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte:

     kontaktné informácie 0905 110 920       kontaktné informácie - Zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

 

 

Jačmeň Green Ways

Green ways - zelený jačmeň - zelená potravina

Jačmeň Green Ways obsahuje celú škálu biologicky aktívnych látok, ktorých neúplný zoznam je uvedený v tabuľke. Avšak akákoľvek z kontextu vytrhnutá účinná látka alebo hodnota jednej mikro- či makroživiny nevypovedá o celkovom prínose zelených potravín. Dôležitá je totiž celková súhra všetkých látok, nie údaje o hodnotách niekoľkých aktuálne módnych zložiek. Jačmeň nie je zbierkou náhodne poskladaných látok. Je dokonalým, prírodou zladeným orchestrom.


O hodnote nápoja rozhoduje nielen zloženie, ale aj forma spracovania. Produkt je spracovávaný natoľko šetrne, že obsahuje široké spektrum živých enzýmov. Vďaka minútovému sušeniu v sprejovej sušičke pri teplote max. 31°C zostáva Jačmeň GW „živým“ produktom. Enzymatická aktivita sa merala u mnohých enzýmov, ako napr. u superoxiddismutázy. Na zachovanie enzymatickej aktivity udržujte balenie v suchu a tme, pri príprave nápoja používajte vodu studenú alebo maximálne vlažnú a neperlivú. Jačmeň GW neobsahuje žiadne prísady, ide o úplne čistý prírodný produkt! Vysušená šťava z jačmeňa neobsahuje lepok (glutén), nie je pasterizovaná a je maximálne vstrebateľná.

 

Úžitok Jačmeňa Green Ways

Jačmeň Green Ways je enzymatický nápoj plný biologicky aktívnych látok. Predstavte si mladú rastlinku jačmennej trávy ako klíči, preráža tvrdú kôru zeminy a dynamicky rastie nahor k slnku. Tento druh energie a vlastností nám rastlinka odovzdáva. Zbiera sa v období najvyššej vitality, keď priamo saje nesmierne množstvo živín a energie zo zeme, vody, vzduchu a slnka. V tichu svojho rastlinného tela spracúva základné stavebné kamene, ktoré pretvára na zložitejšie látky. Tie potom svojím telom odovzdáva nadradeným životným formám.

Nápoj z jačmeňa môžeme vnímať ako pomyselnú potravinovú základňu. Ako sú pevné základy predpokladom úspešnej stavby rodinného domu, zelené potraviny sú predpokladom bezpečia našej stravy. Hans Günter Berner v knihe „Hladovanie nad plným hrncom“ vykresľuje človiečika, ktorý sa napcháva, priberá, ale napriek tomu umiera na nutričnú podvýživu... Vyčerpaná pôda živí „hladné“ plodiny. Tie zase sýtia nás, a preto, aj napriek tuku okolo vlastného pása, umierame od hladu.

 

Odporúčané dávkovanie:
Minimálne denné množstvo Jačmeňa GW pre dospelého zdravého človeka je 2-krát denne čajová lyžička. Pri fyzickej či psychickej záťaži sa môže denná dávka výrazne zvýšiť. Jačmeň GW možno piť nalačno i počas jedla. Na prípravu nápoja použite vlažnú vodu. Konzumáciu odporúčame začať s nižšou koncentráciou a postupne ju zvyšovať, aby detoxikačný proces prebiehal pozvoľna.

Predávkovanie nápojom z Jačmeňa GW (podobne ako ani predávkovanie zeleninou) nehrozí a poddávkovanie je zbytočné. Jačmeň GW je prírodný, ničím neupravovaný produkt, a preto sú jeho chuťové vlastnosti závislé od momentálnych podmienok pri jeho pestovaní (ročné obdobie, teplota, vlhkosť, slnečný svit, zloženie pôdy a pod.). Drobné výkyvy v jeho chuti sú preto prirodzeným dôsledkom tohto prírodného spôsobu pestovania a šetrného spracovania.

 

Zloženie:

100% extrakt z listov mladého jačmeňa v prášku

 

 

Chlorella Green Ways

Chlorella - Green Ways - zelené potraviny

Chlorella Green Ways obsahuje okrem širokej škály biologicky aktívnych látok, ktorých neúplný zoznam nájdete v prehľade vitamínov a minerálov, taktiež ďalšie unikátne látky. Je napríklad jedným z najbohatších zdrojov zeleného farbiva chlorofylu, ktorému vďačíme za život na tejto planéte. Avšak akákoľvek z kontextu vytrhnutá účinná látka alebo hodnota jednej mikro- či makroživiny nevypovedá o celkovom prínose zelených potravín pre človeka. Dôležitá je totiž celková súhra a synergia všetkých látok, nie údaje o hodnotách aktuálne módnych účinných zložiek. Preto sa sústredíme nie na „výživu čísel“, ale na „výživu súvislostí“.

Okrem toho o hodnote potravín (rovnako ako o hodnote tabliet Chlorelly) rozhoduje nielen zloženie a analytické údaje, ale aj forma spracovania. Chlorella GW sa vyrába tak, aby sa zachoval jednak maximálny obsah účinných látok, jednak aby tieto látky boli maximálne vstrebateľné a pre organizmus prístupné. K tomu prispieva aj unikátna metóda sprejového sušenia Chlorelly GW (STEAM), pri ktorej dochádza k dezintegrácii bunkovej steny. Táto metóda zaručuje vysokú vstrebateľnosť nutričných látok (minimálne 80 %). Chlorella GW neobsahuje žiadne prísady, ide o úplne čistý produkt.

 

Úžitok Chlorelly Green Ways

Chlorella – táto smaragdová „konzerva“ plná vitálnych látok – bola pre svet objavená nie vďaka masívnej reklame, ale preto, lebo funguje. Fungovanie má v popise práce – táto jednobunková sladkovodná riasa totiž patrí medzi najjednoduchšie formy života, od ktorých závisia formy vyššie, komplexnejšie a zložitejšie. Je svojbytná, samostatná a pre život dokonale vybavená. Podobne ako ostatné fotosyntetizujúce organizmy je predpokladom a základom celého vyššieho potravinového i životného reťazca.

Zelené potraviny – a chlorella je jedným z príkladov – môžeme vnímať ako pomyselnú potravinovú základňu. A podobne ako pevné základy sú predpokladom úspešnej a bezpečnej stavby rodinného domu, tak sú zelené potraviny predpokladom pevnosti a bezpečia našich jedálnych lístkov. Toto vnímanie úlohy zelených potravín je dôležitejšie, ako dlhé zoznamy izolovaných účinných látok a ich izolovaných účinkov. Chlorella Green Ways je kvalitným palivom a výberovou potravou pre naše bunky. Môžeme ju vnímať ako organicky pestovanú zeleninu najvyššej kvality. Tej je nadradená iba svojou užívateľsky praktickou formou tabliet.

 

Odporúčané dávkovanie:
Štandardné denné množstvo Chlorelly GW pre dospelého zdravého človeka je 5 g (20 tabliet). Pri fyzickej či psychickej záťaži môže byť denná dávka i výrazne vyššia. Chlorellu GW možno jesť nalačno aj počas jedla. Je potrebné udržať aspoň hodinový odstup medzi chlorellou a liekmi, ktoré sa prijímajú ústami. Tabletky sa môžu rozhrýzť, cmúľať aj prehltnúť celé a vždy dostatočne zapiť. Treba dbať na dostatočný prísun tekutín (čistá voda), aby mohol prebiehať detoxikačný proces. Konzumovať odporúčame spočiatku v menších dávkach a postupne ich zvyšovať, aby proces detoxikácie prebiehal pozvoľna. Predávkovanie Chlorellou GW (podobne ako predávkovanie zeleninou) nehrozí a poddávkovanie je zbytočné.

 

Zloženie:

riasa Chlorella pyrenoidosa 100%

 

 

Pre viac informácií nás kontaktujte:

     kontakt - Green Ways - zelený jačmeň a chlorella 0905 110 920       kontakt - zelený jačmeň a chlorella info@zdravienadosah.sk

 

 

Zobraziť:

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,70 €

        dobierka:          4,50 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

Táto stránka používa cookies. Viac info