Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

3.kroky ošetrenia rúk

Postup pri ošetrení pokožky rúk:  peeling + soľ + krém

Peeling1.krok: Na suché ruky sa nanesie malé množstvo peelingového gélu a roztiera sa po dlaniach, prstoch a opakoch rúk až dovtedy, kým sa nezačnú odlupovať odumreté časti pokožky.

Aktívnymi zložkami peelingového gélu sú proteíny z hodvábu, výťažok z plodov citrusovníka, bergamontu, kolagén, nezameniteľné aminokyseliny. Účinné látky peelingového gélu dôkladne očistia pokožku, odstránia zrohovatené bunky a stiahnu póry. Vrchné vrstvy pokožky sa vyhladzujú a obnovujú, zvyšuje sa elasticita a pružnosť kože. Peelingový gél pripravuje pokožku k ďalším procedúram.

 

telová soľ2.krok: Potom sa ruky navlhčia vodou a nanesie sa malé množstvo soli. Soľ sa roztiera po rukách dovtedy, pokým vám to bude príjemné. Je to zároveň aj príjemná masáž.

Aktívnymi zložkami telovej soli sú kyselina citrónová, mastné kyseliny a glycerín. Umožňujú dodať pokožke potrebné vitamíny, minerálne látky a stopové prvky. Pokožka sa stáva hladkou a hebkou a zlepšuje sa prekrvenie.

 


Krém na ruky3.krok:
Potom sa ruky starostlivo zmyjú čistou vodou a dobre osušia. Nakoniec sa nanesie malé množstvo krému. Takto môžete ošetriť nohy, tvár aj celé telo.

Aktívnymi zložkami regeneračného krému na ruky sú alantoín, glycerín, kozie mlieko, proteíny z hodvábu a hydrolyzovaný mliečny proteín. Účinné látky navracajú pokožke rúk potrebnú úroveň hydratácie, obnovujú štruktúru pokožky, zvyšujú jej pružnosť a jemnosť, zabraňujú vzniku prasklín.

 

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,90 €

        dobierka:          4,80 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info