Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

Teoretické základy

Prevodový postup a vplyv molekulárnych informácií bol nezávisle potvrdený niekoľkými inštitúciami, vrátane Slovenian Bion Institute (Slovinská Bion inštitúcia), ktorá vedie výskum v oblasti bioelektromagnetiky a ktorá tiež potvrdila vplyv informácií na baktérie a rastliny, na ktoré neplatí placebo efekt. [1].

Kvantová elektrodynamika vysvetľuje, ako vzájomnný styk fotónov elektromagnetického poľa s molekulami vody vedie k zachyteniu poľa v skupine molekúl, keďže kolektívne elektrónové vzruchy a uvoľnenia molekúl spôsobia, že fotóny nemôžu zmiznúť späť do pozadia, z ktorého prišli. Toto vytvára súdržné polia. Podľa elektrodynamiky, vnútorná rezonácia súdržných polí tiež priťahuje iné molekuly, keď sa k nim priblížia. In accordance with electrodynamics, the internal resonance of a coherent domain also attracts other molecules when they come near it. To vyúsťuje do špeciálnej zmesi hmoty, ktorá môže byť nazývaná energická hmota.[2].

Malo-uhlové RTG-snímkové štúdie ukázali, že obyčajná pitná voda pozostáva z dvoch rôznych tekutín odlišnej hustoty: jedna tekutina má väčšiu hustotu a pozostáva s miktroštruktúr (súdržných polí), kde pritom druhá má nižšiu hustotu a pozostáva z voľných molekúl [3].

Štúdie, v ktorých bola voda ožiarená s infračerveným svetlom ukázali, že môže trvať viac ako jeden deň aby sa voda reštrukturalizovala naspäť po ožiarení.[4].

Určité štúdie tiež ukázali prítomnosť veľkých polí vo vode [5].

Tieto a mnohé iné štúdie a teoretické základy poskytujú vysvetlenie ako vibračná štruktúra určitých látok ovplyvňuje iné kompatibilné látky. Keďže sa toto deje na jemnej, netepelnej úrovni, odhaľovanie vyžaduje špeciálne metódy, ktoré sú momentálne študované prevažne alternatívnou vedou.


[1] Jerman I, Ružič R Krašovec R. Škarja M Mogilnicki L. Elektrický prenos molekulárnych informácií do vody, ich ukladanie a bioefekt na rastliny a baktérie. Electromagnetic Biology and Medicine 2005; 24(3): 341-354).
[2] Arani R, Bono I, Del Giudice E, et al. QED súdržnosť a termodynamika vody. Int J Mod Physics 1995; 9: 1813-41.
[3] Huang C, Wikfeldt KT, Tokushima T, et al. Nehomogénna štruktúra vody pri okolitých podmienkach. Proc Natl Acad Sci USA 2009; 106: 15241-6.
[4] Yokono T, Shimokawa S, Mizuno T et al. Klathrátu-podobné usporiadanie v tekutej vode vyvolané infračerveným žiarením, Jpn J Appl Phys 43 2004; L1436–L1438.
[5] Yinnon C, Yinnon T. Polia vo vodných roztokoch: teória a experimentálne dôkazy. MPLB 2009; 23(16): 1959-73.

 

Text: Flaska-slovensko

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:  3,90 €

        dobierka:  4,90 €

 

Pri nákupe nad 90 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

90 € dostanete

darček

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.