Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

Štruktúrovanie vody

Sklo dokončené použitím TPS prostupu reštrukturalizuje vodu vo fľaši.

Na ceste z prameňa až k nám domov, voda cestuje cez dlhé rovné rúry a trubky z rôznych materiálov - plast, olovo, azbest... To nie je prirodzené prostredie vody, keďže voda normálne tečie cez rôzne typy skál a rozličné vrstvy pôdy. Látky s ktorými prichádza voda do kontaktu majú na ňu vibračný efekt, a tento vibračný efekt môže byť zanechaný vo vode na určitý čas - súdržné polia molekúl vody rezonujú s touto vibráciou na dlhšie obdobie {1}. To isté sa stane vo fľašiach alebo zásobníkoch, kde voda ostáva dlhší čas.

S pomocou Flaška fľaše prinášame vibračnú štruktúru vody bližšie k štruktúre vody z prameňa, to znamená vode v jej prirodzenom prostredí. Toto sa nazýva štruktúrovanie vody. Použitím TPS (technológia programovania silikónu), vibračný program pozostávajúci z rôznych druhov informácií z prírody je vtlačený do skla.


Programovanie skla použitím TPS:

Najskôr sa vygravírujú na sklo 3 symboly:

  • Prvý symbol je označenie šarže (napr. ACK1), ktoré umožňuje riadenie kvality a monitorovanie.
  • Druhý (kruhový) je kozmogram / mandala, ktorá poskytuje ochranu vibračného programu v skle.
  • Tretí symbol, ORO (obdĺžnikový rám), zaisťuje ešte efektívnejšie štruktúrovanie vody.

"Staré" vibrácie sa potom zo skla odstránia, aby sa zvýšila účinnosť programu, ktorý sa vpíše do " vibračne čistého" skla.

V tretej fáze sa fľaše vibračne ladia orgónovými kanónmi vyrobenými Nemeckým výrobcom Bioaktiv. Vibračný program, ktorý sa vpisuje do skla obsahuje viaceré informácie z prírody, ktoré sú v harmónií so štruktúrou vody a tým pádom ju ovplyvnia. Táto fáza procesu je najdlhšia a trvá 90 minút. Vibračný program je potom uschovaný v silikón dioxide (SiO2) v skle - sklo obsahuje približne 71% SiO2.

Keď príde voda do kontaktu so sklom, ktoré je naladené/naprogramované týmto spôsobom, informácie sú do nej prenášané cez kvantové elektrodynamické kmitanie súdržných polí v skle.

Programovanie skla a štruktúrovanie vody v krátkom klipe:

(slovenské titulky sa zapnú kliknutím na CC obdĺžnik vpravo dolu)

 

Myšlienka použitia TPS je dôsledkom našich praktických skúseností v pestovaní jahôd, keďže sa v tom potvrdili významné rozdiely medzi jahodami zavlažovanými s obyčajnou vodou a jahodami zavlažovanými vibračne štruktúrovanou vodou. Keď sme hľadali odpovede na otázky ako tieto zmeny vznikli vo vode, prišli sme najskôr na Viktora Schaubergera, ktorý objavil úplne nevedecký spôsob ako voda ukrýva niektoré nezvyčajné charakteristiky. Samozrejme, pokračovaním nášho skúmania, nemohli sme neprísť na moderných priekopníkov ako sú Preparata, Szent-Gyorgyi, Del Giudice, Pollack, Chaplin a ďalší, ktorí poskytli teoretické vysvetlenia javov pozorovaných v praxi.

Flaška d.d. garantuje, že program štruktúrovania vody v každej Flaške bude plne funkčný najmenej 4 roky od dátumu nákupu.

 

Odporúčania a tipy:

  • Neumývajte Flašku v umývačke riadu
  • Nenechávajte Flašku v bezprostrednej blízkosti zariadení, ktoré vyžarujú silné elektromagnetické žiarenie (napr. zapnutá mikrovlnná rúra)
  • Harmonizácia - vibračné štruktúrovanie vody začne ihneď po naliatí vody do Flašky - počkajte aspoň 5 minút pre zaistenie plného efektu.
  • Pred pitím potraste pár krát fľašou. Voda "zbožňuje" pohyb a efekt štruktúrovania sa zvýši, keďže súdržné polia molekúl sa rozšíria a zosilnejú.


Rôzne merania boli vykonané s použitím metód alternatívneho výskumu ako súčasť analýz účinku fľaše Flaška.

 

Masaru Emoto fotky kryštálov vody z Flašky:

Kryštály vody - sklenená fľaša

 

{1} Arani R, Bono I, Del Giudice E, et al. QED súdržnosť a termodynamika vody. Int J Mod Physics 1995; 9: 1813-41.


* Obsah tejto stránky je založený na zisteniach a teóriách, ktoré nie sú uznané alebo sa nimi nezaoberajú oficiálne inštitúcie.

 

Text: Flaska-slovensko

 

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:  3,90 €

        dobierka:  4,90 €

 

Pri nákupe nad 90 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

90 € dostanete

darček

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.