Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

Pre tvoje zdravie

Kvalita a množstvo vody, ktorú pijeme má priamy vplyv na naše zdravie.


Kvalita a kvantita konzumovanej vody priamo ovplyvňuje naše zdravie. Veď predsa voda je jednou z kľúčových "ingrediencií" nášho tela a predstavuje až toľko ako 55-65% hmoty tela a viac ako 80% hmoty nášho mozgu. Voda hrá dôležitú úlohu v regulácií telesnej teploty, zásobuje bunky živinami a kyslíkom cez krv, vyplavuje odpad von z tela.

Spravte z pitia vody zdravý zvyk. Noste si Flašku so sebou aby Vám pripomínala pravidelne piť vodu. Troška snahy na začiatok urobí veľa pre zdravie do budúcnosti.

Podľa posledných EFSA odporúčaní (www.efsa.europa.eu) by mal dospelý muž vypiť 2,5L vody a dospelá žena 2L vody za deň, Nanešťastie, toto množstvo väčšinou nie je dosiahnuté, lebo sme príliš zaneprázdnený, čo vedie často k chronickej dehydratácií a k zvýšenému riziku chorôb. Sladké nápoje, pivo, káva a podobne nemôžu nahradiť vodu. Telo musí najskôr rozložiť tieto nápoje aby mohlo získať potrebnú vodu.

 

Sklo - najvhodnejší materiál na uskladňovanie vody (ako aj iných nápojov, jedla, kozmetiky ...)


prenosná sklenená flaškaSklo si pomaly razí svoju cestu späť do nášho každodenného života. Opäť raz si začíname uvedomovať jeho výhod pre zdravie a životné prostredie. Vplyvom rôznych podmienok, rôzne druhy plastu uvoľňujú látky ako napríklad bisphenoly alebo antimón. Sklo nevylučuje žiadne škodlivé látky, arómy a pachy do našich nápojov a jedla. Všimli ste si, že kvalitná kozmetika, víno, oleje, doplnky výživy a lieky sú zvyčajne v nádobách zo skla?
Logicky preto je aj Flaška zo skla - nevystavuje ľudí zdravotnému riziku, pomáha chrániť životné prostredie a umožňuje žiť zdravý aktívny životný štýl.

Krásny dizajn Flašky bol rozšírený o vysokú odolnosť voči rozbitiu, čo uistí dlhodobé aktívne používanie. Ochranné obaly z rôznych materiálov pomôžu fľaši vydržať každodenné nehody* a Flaška tak môže robiť spoločníka všade kam idete.

*avšak nezabúdajte, že fľaša samozrejme nie je nezničiteľná :)

 

Text: Flaska-slovensko

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,90 €

        dobierka:          4,80 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info