Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

TAURINE 600 STAR - pre podporu organizmu pri zvýšenej športovej záťaži a pre zlepšenie svalovej a duševnej výkonnosti, Starlife 60 tabl

TAURINE 600 STAR - pre podporu organizmu pri zvýšenej športovej záťaži a pre zlepšenie svalovej a duševnej výkonnosti, Starlife  60 tabl

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM DOSTUPNÉ

prenos nervových vzruchov • zvýšenie fyzického výkonu

21 €

Dostupnosť: Skladom 1-2 dni

Výrobca: Starlife

Napomáha:
  • zlepšovať svalovú aj duševnú výkonnosť
  • zvyšovať fyzický výkon a rýchlosť reakcií
  • optimalizovať prenos nervových vzruchov metabolických procesov v mozgu – uvoľňuje neurotransmitery

Nielen pre športovcov

TAURINE 600 STAR obsahuje neesenciálnu aminokyselinu taurin, ktorá sa zúčastňuje metabolických procesov v mozgu, kde ovplyvňuje uvoľňovanie neurotransmiterov a optimalizuje prenos nervových vzruchov. TAURINE 600 STAR pomáha optimalizovať prekrvenie mozgu, tonizovať organizmus, zvyšovať koncentráciu, fyzický výkon, rýchlosť reakcií a pripraviť organizmus na zvýšenú záťaž s celkovým pocitom pohody. Vďaka týmto vlastnostiam je TAURINE 600 STAR vhodný pre suplementáciu pred súťažou vo všetkých športových odvetviach. TAURINE 600 STAR sa podieľa na mozgovom metabolizme hlavne proti kŕčovým stavom, pomáha zvyšovať psychickú odolnosť a výkonnosť, stimulovať hydratáciu organizmu počas cvičenia a je životne dôležitý pre správne využitie sodíka, draslíka, vápnika a horčíka. Hrá významnú úlohu v dopĺňaní straty draslíka v srdcovom svale. Do športovej rady STARLIFE je TAURINE 600 STAR pridaný ako športový doplnok pre zlepšenie svalovej a duševnej výkonnosti.

Odporúčané dávkovanie:
1 tableta 2× denne

Športovci 20–40 minút pred výkonom

Zloženie:
Zloženie 2 tabliet: Taurín (forma L-Taurinu) 1.200 mg; emulgátor: rastlinná celulóza; stabilizátor: fosforečnan vápenatý, polyvinylpyrrolidon; protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý; povlaková látka: celulóza.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Obsah balenia: 60 tabliet

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Neužívať spolu s alkoholom. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,90 €

        dobierka:          4,80 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info