Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

Jačmeň, Green Ways 300 g

Jačmeň, Green Ways 300 g

Hodnotenie produktu: 4.38/5 (13x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM DOSTUPNÉ

zelený jačmeň • Green Ways • zelená potravina • šetrné spracovanie • bez prísad - úplne čistý produkt • neobsahuje lepok • bez pasterizácie

48 €

Dostupnosť: Skladom 1-2 dni

Výrobca: Green Ways

 

 Jačmeň Green Ways

Jačmeň Green Ways obsahuje celú škálu biologicky aktívnych látok, ktorých neúplný zoznam je uvedený v tabuľke. Avšak akákoľvek z kontextu vytrhnutá účinná látka alebo hodnota jednej mikro- či makroživiny nevypovedá o celkovom prínose zelených potravín. Dôležitá je totiž celková súhra všetkých látok, nie údaje o hodnotách niekoľkých aktuálne módnych zložiek. Jačmeň nie je zbierkou náhodne poskladaných látok. Je dokonalým, prírodou zladeným orchestrom.

O hodnote nápoja rozhoduje nielen zloženie, ale aj forma spracovania. Produkt je spracovávaný natoľko šetrne, že obsahuje široké spektrum živých enzýmov. Vďaka minútovému sušeniu v sprejovej sušičke pri teplote max. 31°C zostáva Jačmeň GW „živým“ produktom. Enzymatická aktivita sa merala u mnohých enzýmov, ako napr. u superoxiddismutázy. Na zachovanie enzymatickej aktivity udržujte balenie v suchu a tme, pri príprave nápoja používajte vodu studenú alebo maximálne vlažnú a neperlivú. Jačmeň GW neobsahuje žiadne prísady, ide o úplne čistý prírodný produkt! Vysušená šťava z jačmeňa neobsahuje lepok (glutén), nie je pasterizovaná a je maximálne vstrebateľná.

 

Úžitok Jačmeňa Green Ways

Jačmeň Green Ways je enzymatický nápoj plný biologicky aktívnych látok. Predstavte si mladú rastlinku jačmennej trávy ako klíči, preráža tvrdú kôru zeminy a dynamicky rastie nahor k slnku. Tento druh energie a vlastností nám rastlinka odovzdáva. Zbiera sa v období najvyššej vitality, keď priamo saje nesmierne množstvo živín a energie zo zeme, vody, vzduchu a slnka. V tichu svojho rastlinného tela spracúva základné stavebné kamene, ktoré pretvára na zložitejšie látky. Tie potom svojím telom odovzdáva nadradeným životným formám.

Nápoj z jačmeňa môžeme vnímať ako pomyselnú potravinovú základňu. Ako sú pevné základy predpokladom úspešnej stavby rodinného domu, zelené potraviny sú predpokladom bezpečia našej stravy. Hans Günter Berner v knihe „Hladovanie nad plným hrncom“ vykresľuje človiečika, ktorý sa napcháva, priberá, ale napriek tomu umiera na nutričnú podvýživu... Vyčerpaná pôda živí „hladné“ plodiny. Tie zase sýtia nás, a preto, aj napriek tuku okolo vlastného pása, umierame od hladu.

 

Odporúčané dávkovanie:
Minimálne denné množstvo Jačmeňa GW pre dospelého zdravého človeka je 2-krát denne čajová lyžička. Pri fyzickej či psychickej záťaži sa môže denná dávka výrazne zvýšiť. Jačmeň GW možno piť nalačno i počas jedla. Na prípravu nápoja použite vlažnú vodu. Konzumáciu odporúčame začať s nižšou koncentráciou a postupne ju zvyšovať, aby detoxikačný proces prebiehal pozvoľna.

Predávkovanie nápojom z Jačmeňa GW (podobne ako ani predávkovanie zeleninou) nehrozí a poddávkovanie je zbytočné. Jačmeň GW je prírodný, ničím neupravovaný produkt, a preto sú jeho chuťové vlastnosti závislé od momentálnych podmienok pri jeho pestovaní (ročné obdobie, teplota, vlhkosť, slnečný svit, zloženie pôdy a pod.). Drobné výkyvy v jeho chuti sú preto prirodzeným dôsledkom tohto prírodného spôsobu pestovania a šetrného spracovania.

 

Zloženie: 100% extrakt z listov mladého jačmeňa v prášku

Obsah balenia: 300 g

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,90 €

        dobierka:          4,80 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info