Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

Prírodný deodorant "Natural Veil", tianDe 60 g

Prírodný deodorant "Natural Veil", tianDe  60 g

Hodnotenie produktu: 4.1/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM DOSTUPNÉ

bezpečná ochrana pred nepríjemným zápachom • 100% prírodný produkt • bez obsahu soli hliníka • nepreniká do organizmu • vhodný pre mužov i ženy

12,70 €

Dostupnosť: Skladom 1-2 dni

Výrobca: tianDe

Deodoranty (z latinského de – „od“, odor – „zápach“) sú prípravky, ktoré obsahujú dezinfekčné a baktericídne prísady neutralizujúce zápach potu alebo znižujúce jeho tvorbu. Deodoranty ničia mikroorganizmy, ktoré za nepríjemný zápach môžu. Obsahujú triklozan, chlorhexidin, terpefarnezol, glycerol monolaurát. Niektoré z týchto látok zabraňujú, aby sa mikróby  rozmnožovali, iné ich proste zabíjajú.

Deodoranty moderného veku, ktoré sa nazývajú antiperspiranty, obsahujú soli hliníka, ktoré blokujú činnosť potných žliaz a tým znižujú množstvo vylučovaného potu. Použitie týchto prípravkov vedie často k tvorbe aterómov. Sú to cysty, ktoré vznikajú upchatím kožných mazových žliaz. Aterómy sa odstraňujú chirurgicky. Médiá nás však neustále zahlcujú množstvom takýchto antiperspirantov. Existuje alternatíva? Samozrejme!

Na východe ľudia po celé stáročia používali na odstránenie nepríjemných zápachov a zachovania sviežosti čisto prírodné kryštály. Prvá zmienka o použití prírodných kryštálov sa objavuje približne v I. storočí pr. n. l. v starovekej Číne. Prírodné kryštály draselno-hlinitého kamenca sa používali ako absorpčné a vysušujúce prostriedky a kamenec rozdrvený na prášok slúžil ako prvý deodorant.

 

Kryštalický deodorant Natural Veil je 100% prírodný produkt vulkanického pôvodu, ktorý má prírodný bakteriostatický účinok. Je to minerál bielej alebo šedej farby, ktorý sa používa na získanie kamenca, kysličníka hlinitého a draselných solí. Náleziská alunitu sa nachádzajú v Rusku, Azerbajdžane, Ukrajine, USA, Číne, Austrálii, Iráne a Mexiku. Nemá vlastnú vôňu – ani jej náznak.

Pre organizmus je úplne nezávadný, pretože neobsahuje žiadne chemické prísady. Deodorovanie tela nie je zďaleka jediná úloha, ktorú prírodný deodorant Natural Veil plní. Vo forme vodného roztoku môže být použitý na kloktanie a výplachy, pri zápalových procesoch kože a slizníc, ako prostriedok proti kandidózeherpesu, paradentóze a krvácavosti ďasien. Deodorant Natural Veil naviac rýchlo odstráni nepríjemné zápach z vašich rúk. Pokiaľ sa rozbije, treba ho úplne rozdrviť a prášok pridávať do topánok proti poteniu a nepríjemnému zápachu.

 

Prednosti deodorantu Natural Veil

1. Bezpečná ochrana pred nepríjemným zápachom.

2. Bez zápachu. Hypoalergénny.

3. Ničí baktérie spôsobujúce zápach potu.

4. Nepreniká do organizmu.

5. Nenarušuje funkciu pokožky (telo dýcha).

6. Univerzálne použitie: vhodný pre mužov i ženy.

7. Pomáha pri miernom podráždení pokožky.

8. Nezanecháva stopy na oblečení.

9. Doba používania – 1 až 1,5 roka.

10. Nahradí 5-8 antiperspirantov.

 

Použitie: Na použitie stačí alunit namočiť do vody a potrieť pokožku pre vytvorenie antibakteriálneho filmu. Pre kloktanie vypláchať dlhšie vo vode, s ktorou budete kloktať.

Balenie: 60 g

Kód produktu: 30101

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,90 €

        dobierka:          4,80 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info