Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920       email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

OSTEO STAR - proti osteoporóze, doplnok vápnika, horčíka a vitamínu D, Starlife 1000 ml

OSTEO STAR - proti osteoporóze, doplnok vápnika, horčíka a vitamínu D, Starlife 1000 ml

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ

osteoporóza • zlomeniny • zdravé kosti a zuby • doplnok vápnika, horčíka a vitamínu D

 • Cena: 90 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: Starlife

Napomáha:

 • proti vzniku a rozvoju osteoporózy
 • udržiavať zdravý rast a obnovu kostí
 • pri vstrebávaní vápnika z čriev
 • pri hojení rán a zlomenín
 • uvoľňovať svalové kŕče
 • podporovať nervový a imunitný systém
 • koncentrácii vápnika v krvi
 • výstavbe a udržaniu zdravých kostí, svalov a zubov
 • udržiavať správny krvný tlak

 

OSTEO STAR je podporný prostriedok pre obnovu kostnej hmoty. Dodáva organizmu potrebnú dennú dávku vápnika, horčíka, vitamínu C a vitamínu D v plne ionizovanej koloidnej forme. Zložky produktu sú súčasťou kostných štruktúr, ale tiež celej rady metabolických pochodov, ktorých sa zúčastňujú ako súčasť enzýmov. Pôsobia priaznivo na stabilizáciu bunkových membrán, napomáhajú uvoľňovať svalové kŕče, pri hojení rán a zlomenín, potláčať vplyv negatívnych stresových faktorov na organizmus. OSTEO STAR pomáha pri tvorbe novej kostnej tkaniny a zaisťuje dostatočný prísun potrebných živín. Koloidný ionizovaný roztok zaistí vysokú mieru vstrebávania v tráviacom trakte, zaisťuje dostatočný prísun potrebných živín a podporuje telo v tvorbe nových kostných tkanív. U osôb so zníženou hormonálnou hladinou je potrebné kombinovať s produktami na harmonizáciu hormonálneho systému a na úpravu hormonálnej hladiny. 

Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre činnosť a obranyschopnosť organizmu. Jeho nenahraditeľná funkcia spočíva vo zvyšovaní absorpcie železa a podpore normálneho energetického metabolizmu v tele.
Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu a ich využitia v tele, pomáha udržovať správnu hladinu vápnika v krvi. Podporuje normálny stav kostí a zubov, činnosť svalov, funkcie imunitného systému a proces delenia buniek.
Vápnik napomáha normálnej zrážanlivosti krvi, podporuje normálny energetický metabolizmus, činnosť svalov, funkciu nervových prenosov, funkciu tráviacich enzýmov a stav kostí a zubov. Podieľa sa na procese delenia a špecializácii buniek.
Horčík sa podieľa na znížení miery únavy a vyčerpania. Podporuje elektrolytickú rovnováhu a normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, činnosť svalov, syntézu bielkovín, psychickú činnosť, normálny stav kostí a zubov. Prispieva k procesu delenia buniek.

Odporúčané dávkovanie:

2× 15 ml denne, deti 15 ml denne

Zloženie:

Zloženie (30 ml): Čistená voda, vápnik (mliečnan vápenatý) 266,7 mg (33,3 % RVH*); horčík (glukónan horečnatý) 123,9 mg (33 % RVH*); Vitis vinifera (vinič hroznorodý, koncentrovaná šťava z plodu); Maqui (koncentrovaná šťava z plodu); Arónia (koncentrovaná šťava z plodu); Vaccinium macrocarpon (brusnica veľkoplodá, cranberry, koncentrovaná šťava z plodu); regulátor kyslosti: kyselina citrónová; fruktóza; malinová aróma; konzervačná látka: sorban draselný; zahusťovadlo: Xanthan Gum; Vaccinium myrtillus (brusnica čučoriedková prášok); vitamín C (kyselina L-askorbová) 15 mg; sladidlo: sukralóza, vitamín D (cholekalciferol) 5 µg (100 % RVH*). RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok. 

V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Viac o OSTEO STAR:

OSTEO STAR - osteoporóza, prednáška - OSTEO STAROSTEO STAR - osteoporóza, OSTEO STAR - osteoporóza,

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

Cenník pre dopravu

Slovenská pošta

• prevodom: 2,70 €

• dobierka: 3,50 €

Pri nákupe nad 80 € poštovné zdarma

Darček k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad 80 € dostanete darček

Cenník pre DIACOM

 
Táto stránka používa cookies. Viac info