Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

GREEN COFFEE STAR - pre podporu duševnej a fyzickej výkonnosti a udržiavanie bdelosti, Starlife 500 ml

GREEN COFFEE STAR  -  pre podporu duševnej a fyzickej výkonnosti a udržiavanie bdelosti, Starlife  500 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

DOSTUPNÉ

zvýšenie fyzickej aj psychickej aktivity • imunita • metabolizmus tukov a glukózy • bdelosť • kontrola hmotnosti • pružnosť ciev

80 €

Dostupnosť: 3-4 dni

Výrobca: Starlife

Euterpe sú vysoké, väčšinou silne odnožujúce palmy so štíhlymi kmeňmi, ktoré sa udomácnili v Južnej Amerike a na Antilách. Z dužiny plodov sa pripravujú chutné nápoje, z vegetačných vrcholov tzv. palmový šalát. K najznámejším a najvyužívanejším patrí Euterpe oleracea – palma Açaí. Dorastá do výšky až 25 m a plodí okolo 20 kg plodov, ktoré sa vzhľadom podobajú čučoriedkam. Majú temne tmavú modrú farbu, ktorú získavajú vďaka prírodnej látke anthokyanínu, kakaovú vôňu a chuť. Testovaním antioxidačnej aktivity bolo zistené jedno z najvyšších čísiel ORAC (oxygen radical absorbance capacity), teda schopnosť pohltenia voľných kyslíkových radikálov. Açaí je u pôvodného obyvateľstva obľúbeným prostriedkom k zvýšeniu fyzickej aj psychickej aktivity.

Zelený čaj pôsobí ako antioxidant, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, duševný výkon, metabolizmus tukov, pružnosť ciev a normálnu činnosť srdca.

Kofeín zo zelenej kávy prispieva k duševnej a fyzickej výkonnosti a pomáha udržiavať bdelosť.

Nopál – Opuntia ficus indica – podporuje metabolizmus tukov a glukózy, tým sa podieľa na kontrole telesnej hmotnosti. Je zaujímavosťou, že blahodarne pôsobí po opici.

Odporúčané dávkovanie:
15 ml 2× denne. 

Zloženie:
Zloženie (30 ml): Čistená voda; zahusťovadlo: rastlinný glycerín, guma guar; šťava z Açai (Euterpe oleracea) 550 mg; extrakt zo zŕn zelenej kávy Svetol® 400 mg; extrakt zo zŕn zelenej kávy 400 mg; antioxidant: kyselina citrónová, kyselina askorbová 30 mg; pektín z citrusovej vlákniny; konzervant: sorbát draselný; africké divoké mango (Irvingia gabonensis) 30 mg; baobab (prášok) 15 mg; extrakt zo zeleného čaju (Camelia sinensis) 15 mg; malinové ketóny (prášok) 15 mg; L-Carnitine 15 mg; nopál (Opuntiaficus-indica, prášok) 15 mg; sladidlo: steviol-glykosid; prírodná malinová aróma. 

Pri extraktoch je uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo. V záujme rýchlejšej orientácie v množstvo aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Obsah balenia: 500 ml

Upozornenie:
Nie je určené pro deti do 3 rokov.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,90 €

        dobierka:          4,80 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info