Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)     email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

Cédrový prívesok, Zvoniace cédre Ruska - Megre 1 ks

Cédrový prívesok, Zvoniace cédre Ruska - Megre  1 ks

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (24x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM DOSTUPNÉ

Anastasia • Vladimír Megre • zvoniace cédre • prívesok z cédra

  • Cena: 5 €

Dostupnosť: Skladom 1-2 dni

Výrobca: Zvoniace cédre Ruska - Vladimír Megre

Prvé zmienky o cédre nájdeme u dávnych druidov či silné kasty žrecov ovládajúcich svet. Starodávne národy využívali céder rôzne. Egypťania pochovávali faraónov do cédrových sarkofágov. Asýrski vládcovia nosili amulety z cédra preto, aby zväčšili a upevnili svoji moc. Ženy z oblasti Ázie získavali pri dobývaní mužských sŕdc väčšiu zvodnosť a príťažlivosť aj pomocou amuletov z cédra.

V biblii sa píše o podivuhodnom cédre 42x. Zo všetkých týchto zmienok môžeme odvodiť, že céder je prospešný aj nám súčasným ľuďom. Ženám pre zlepšenie farby tváre, mužom pre úspech v dielach, a obom pre získanie a udržanie zdravia. Céder to je velikán, krása a zdravie. Ľudia, ktorí sú neustále v energetickom poli cédra nepoznajú únavu pri práci ani v láske.

Príroda stvorila céder ako zhromažďovateľa kozmickej energie. Kúsky tohto dreva dokážu obnovovať narušené biopole, čeliť temným silám, ktoré mi nazývame jednoducho ohováraním, poškodením, smolou, uhranutím atď. Je dávno známe, že tí, ktorí sú v častom kontaktu s cédrovým drevom, napríklad stolári, rezbári oplývajú pevným zdravím. Nie je sa čomu diviť, veď stále prichádzajú do kontaktu s energiou cédra. Céder je strom čistoty, pri dotyku s ním odchádzajú fyzické problémy aj duševné poruchy. V biblii sa píše ako liečiť ľudí a dezinfikovať obydlia s pomocou cédru. Kráľ Šalamún postavil chrám z cédra. Za stavebný materiál - veľmi cenný dal 20 miest. Keď v chráme začala omša, píše sa : "Naplnil priestor oblak". Čo to bol za oblak? Názory sa rôznia, ale tak či tak, isté je, že oblak vychádzal z cédra.

Céder je nutné nosiť tak, aby sa dotýkal tela. Pokiaľ sa jeho farba zmení, tak céder pracuje s Vami v mieste. Farba môže byť od zelenej po temne šedú. Bude sa meniť podľa celkového stavu a môžu z Vás vyjsť rôzne choroby a problémy. Céder nesie lásku a láska - Vaša láska mení úplne všetko.

Balenie: 1 ks

Viac o cédry

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

Cenník pre dopravu

Slovenská pošta

• prevodom: 3,10 €

• dobierka: 3,90 € 

Kuriér SPS

• prevodom: 3,70 €

• dobierka: 4,50 €

Pri nákupe nad 80 € poštovné zdarma

Darček k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad 80 € dostanete darček

Cenník pre DIACOM

 
Táto stránka používa cookies. Viac info