Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

NEMATODLE STAR - sirup pre podporu činnosti tráviaceho traktu, močových ciest a obranyschopnosti organizmu, Starlife 120 ml

NEMATODLE STAR - sirup pre podporu činnosti tráviaceho traktu, močových ciest a obranyschopnosti organizmu,  Starlife 120 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

sirup • imunitný systém • trávenie • močové cesty • dýchacie cesty • ukľudňujúci efekt

21 €

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Výrobca: Starlife

NEMATODLE STAR obsahuje zložky, ktoré podporujú činnosť tráviaceho traktu, močových ciest a obranyschopnosť organizmu.

Patrí medzi ne:

  • Aníz vonný – latinsky Pimpinella anisum – podporuje trávenie a prispieva k normálnej funkcii črevného traktu a prietoku tráviacich štiav. Blahodarne pôsobí v ústach a v hrdle, na funkcie dýchacieho systému, má ukľudňujúci a príjemný účinok v krku, na hltan a hlasivky. V ľudovej medicíne bol používaný odjakživa. Je pridávaný aj do detských bylinných čajov.
  • Koriander siatý – Koriandrum sativum – je antioxidant, podporuje chuť do jedla, normálne trávenie a normálnu produkciu plynov. Je významný aj pre kardiovaskulárny systém a správnu hladinu cholesterolu v krvi. Prispieva k normálnej činnosti močových ciest, nervovej sústavy a jeho účinky sú nezanedbateľné aj pre pokožku.
  • Harmanček pravý – Chamomilla – má blahodarný účinok na gastrointestinálnu činnosť. Podporuje funkciu dýchania, uvoľňuje dýchacie cesty pri nádche s ukľudňujúcim a príjemným efektom na krk, hltan a hlasivky. Harmanček je známy ako prostriedok k optimálnej relaxácii, duševnej a fyzickej pohode a k podpore zdravého spánku.
  • Tekvica obyčajná – Cucurbita pepo – podporuje zdravie močových ciest a pomáha udržiavať zdravú funkciu prostaty.

 

Odporučené dávkovanie:
2× 5 ml denne.

Zloženie:
Zloženie 10 ml: Sacharóza; bedrovník anízový (Pimpinella anisum, semeno, extrakt 10:1) 1.340 mg; koriander siaty (Coriandrum sativum, rastlina, extrakt 10:1) 680 mg; rumanček kamilkový (Chamomilla, kvet, extrakt 10:1) 680 mg; pomarančová šťava; tekvicové semiačka (Cucurbita moschata poiret) 134 mg; orech popoľavý (Juglans cinerea, kôra, extrakt 4:1) 40 mg; aróma: pomarančová esencia; konzervant: sorban draselný; čistená voda.


V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

 Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

poštovné

Slovenská pošta

       prevodom:        3,10 €

       dobierka:           3,90 € 

 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,70 €

        dobierka:          4,50 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
15 €

Frekvenčná terapia:
10 €

Metaterapia:
5 €

Táto stránka používa cookies. Viac info