Telefón - kontakt - Zdravie na dosah 0905 110 920  (v prac.dni 9:00-15:00)

email - kontakt - zdravie na dosah info@zdravienadosah.sk

CORAL CALCIUM COMPLEX STAR - pri problémoch s kĺbami, kosťami, svalmi a zubami, Starlife 500 ml

CORAL CALCIUM COMPLEX STAR  -  pri problémoch s kĺbami, kosťami, svalmi a zubami, Starlife  500 ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

DOSTUPNÉ

kĺby • kosti • svaly • zuby • imunita • trávenie • únava • antioxidant • energetický metabolizmus

63 €

Dostupnosť: 3-4 dni

Výrobca: Starlife

Napomáha:

  • kĺby, kosti, svaly, zuby
  • imunita - vitalita
  • zdravá pokožka
  • antioxidačná kapacita
  • trávenie
  • zníženie únavy a vyčerpania
  • energetický metabolizmus


Vitamín A podporuje normálny stav slizníc, pokožky, zraku a imunitného systému. Podieľa sa na procese špecializácie buniek a metabolizmu železa.

Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, pokožky, ďasien a zubov, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nezastupiteľná funkcia je vo zvyšovaní absorpcie železa a podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín C pomáha znižovať únavu, vyčerpanie a podieľa sa na regenerácii redukovanej formy vitamínu E. Podporuje imunitný systém počas intenzívneho fyzického výkonu, aj po ňom.

Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu a jeho využitie v tele, pomáha udržovať správnu hladinu vápniku v krvi. Podporuje normálny stav kostí a zubov, činnosť svalov, funkciu imunitného systému a proces delenia buniek.

Vitamín E sa podieľa na ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vápnik napomáha normálnej zrážanlivosti krvi, podporuje normálny energetický metabolizmus, činnosť svalov, funkcii nervových prenosov, funkcii tráviacich enzýmov a stav kostí a zubov. Podieľa sa na procese delenia a špecializácii buniek.

Horčík sa podieľa na znížení miery únavy a vyčerpania. Podporuje elektrolytickú rovnováhu a normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, činnosť svalov, syntézu bielkovín, psychickú činnosť, normálny stav kostí a zubov. Prispieva k procesu delenia buniek.

Zinok podporuje normálny metabolizmus kyselín a zásad, metabolizmus sacharidov, rozpoznávacie funkcie, syntézu DNA, plodnosť a reprodukciu, metabolizmus makroživín, metabolizmus mastných kyselín, metabolizmus vitamínu A, syntézu bielkovín, normálny stav kostí, vlasov, nechtov, pokožky a zraku a imunitný systém. Udržuje správnu hladinu testosterónu v krvi. Podieľa sa na procese delenia buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom.

Selén sa podieľa na normálnej spermatogenézii, podporuje normálny stav vlasov, nechtov a imunitného systému a činnosť štítnej žľazy. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Meď pomáha udržovať normálny stav spojivových tkanív, energetického metabolizmu, činnosť nervovej sústavy, pigmentáciu vlasov a pokožky, prenosu železa v tele a imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Mangán podporuje normálny energetický metabolizmus, stav kostí, tvorbu spojivových tkanív a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

Odporúčané dávkovanie:
30 ml – 2 polievkové lyžice denne.

Zloženie:
Zloženie (30 ml): Čistená voda; vápnik (morský koral) 300 mg (37,5 % RHP*); zmes morských živín; prírodná aróma pomaranč a mango; pektín z citrusovej vlákniny 170 mg; antioxidant: kyselina citrónová; horčík (morský koral, oxid horečnatý) 150 mg (40 % RHP*); invertný cukor z červenej repy 140 mg; zahusťovadlo: guma guar; ióntové stopové prvky** 100 mg; vitamín C (kyselina askorbová) 80 mg (100 % RHP*); konzervant: sorbát draselný; farbivo: oxid titaničitý; vitamín E (alfa-tokoferyl acetát) 15 mg (125 % RHP*); zinok (oxid zinočnatý) 15 mg (150 % RHP*); meď (glukonan meďnatý) 3 mg (300 % RHP*); mangán (glukonan mangánatý) 3 mg (150 % RHP*); vitamín A (beta-karotén) 600 µg (75 % RHP*); selén 200 µg (364 % RHP*); vitamín D (cholekalciferol) 10 µg (400 IU, 200 % RHP*). RHP* = referenčná hodnota príjmu. **ióntové stopové prvky = neodym, uhlík, kremík, rubidium, vanád, draslík, nikel, kobalt, bór, yttrium, stroncium, cérium, líthium, thalium, palladium, lanthan, ytterbium, rhenium, fosfor, thorium, osmium, fluór, bróm, thulium, gadolinium, berylium, zlato, titan, dysprosium, samarium, cesium, zirkón, jód, erbium, praseodym, ruthenium, cín, scandium, terbium, selén, germánium, holmium, gallium, hafnium, tellur, lutecium, vismut, indium, molybdén, niób, barium, rhodium, europium, tantal, wolfrám a striebro.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstvo aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Obsah balenia: 500 ml

Upozornenie:
Nie je určené pre deti do 3 rokov. Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Vyvarujte sa prekročeniu denného doporučeného dávkovania. Ukladať mimo dosah deti! Skladujte na suchom a tmavom mieste. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Cenník pre dopravu

poštovné 

Kuriér SPS

       prevodom:          3,90 €

        dobierka:          4,80 €

 

Pri nákupe nad 80 €

poštovné zdarma

 

Darček

k objednávke

Darček k objednávke

Pri nákupe nad

80 € dostanete

darček

 

Cenník pre DIACOM

diacom prístroj

Diagnostika:
20 €

Kontrola:
15 €

Metaterapia:
10 €

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info